
Гриль роликовий зі склом Rauder JRG-07G
5 950,80 ₴
5 058,18 ₴
- Готово до відправки
- Код: JRG-07G
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Вид гриль обладнання | Гриль роліковий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Номінальна потужність | 1.1 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.5 кг |
| Висота | 520 мм |
| Довжина | 620 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Професійне |
| Сфера використання | Fast-food|HoReCa|Харчова промисловість|Торгові магазини|Вулична торгівля |
- Ціна: 5 058,18 ₴
