
Фритюрниця 2х8 л Rauder JEF-8+8
7 569 ₴
6 433,65 ₴
- Готово до відправки
- Код: JEF-8+8
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість кошиків | 2 шт. |
| Максимальна робоча температура | 200 град. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Номінальна споживана потужність | 5 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, HoReCa |
| Тип професійної фритюрниці | Періодичної дії |
| Тип встановлення | Настільний |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.5 кг |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Опис ємностей професійної фритюрниці | |
| Кількість ванн фритюрниці | 2 шт. |
| Матеріал ванни фритюрниці | Нержавіюча сталь |
| Об'єм 1 ванни фритюрниці | 8 л |
| Об'єм 2 ванни фритюрниці | 8 л |
| Форма ванни фритюрниці | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Професійне |
- Ціна: 6 433,65 ₴
