
Форма для піци Ø 280 25 мм Hendi 617106
653,31 ₴
457,32 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 550 ₴
- Готово до відправки
- Код: 617106
ФОРМА ДЛЯ ВИПІЧКИ ПІЦИ
- Виконана з блакитної сталі
Гарантує рівномірну випічку піци
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Антипригарне покриття форми | Ні |
| Висота стінок | 2.5 мм |
| Діаметр | 280 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Призначення форми | Для піци |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Кругла |
| Товщина матеріалу | 0.75 мм |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Професійне |
| Сфера використання | Fast-food|HoReCa|Харчова промисловість|Торгові магазини|Вулична торгівля |
- Ціна: 457,32 ₴
