
Рисоварка 5,4 л Hendi 240403
20 460,46 ₴
14 322,32 ₴
- Готово до відправки
- Код: 240403
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Професійне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 5.4 л |
| Споживана потужність | 1950 Вт |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Fast-food, Торгові магазини, HoReCa |
| Тип приладу | Рисоварка |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Глибина | 455 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Комплектація | |
| Мірна ємність | Так |
| Мірна ложка | Так |
- Ціна: 14 322,32 ₴





