
Килимок барний 605x85(Н)15 мм Hendi 597965
756,50 ₴
529,55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- Готово до відправки
- Код: 597965
Килимок барний 600x80 мм Hendi 597965
- Розмір 605x85(Н)15 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Довжина | 600 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Гума |
| Тип | Килимок барний |
| Товщина | 15 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Професійне |
| Сфера використання | Fast-food|HoReCa|Харчова промисловість|Торгові магазини|Вулична торгівля |
- Ціна: 529,55 ₴
