
Льодогенератор 15 кг/доб Hendi 271551
31 466,57 ₴
22 026,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: 271551
- Настільна модель
- Корпус виконаний з нержавіючої сталі
- Заливного типу,
- Ппроизводительность 15 кг/24 години,
- Бункер для зберігання льоду 4,5 кг
- Продуктивність: 12 кубиків/цикл (за вибором 3 розміру)
- Без підключення до джерела води
- Хладагент R134A
- Обсяг - 150 кубиків льоду
- Габаритні розміри 375х435х420(H) мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Вид льоду | Кубикові |
| Можливість підключення до водопроводу | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна продуктивність | 15 кг |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Місткість резервуару для льоду | 4.5 кг |
| Тип резервуара для льоду | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Професійне |
- Ціна: 22 026,60 ₴
