
Льодогенератор 12 кг/доб Hendi 271568
24 614,85 ₴
17 230,39 ₴
- Готово до відправки
- Код: 271568
Льодогенератор 12 кг/доб Hendi 271568
- Настільна модель
- Корпус виконаний з ABS-пластмаси
- Заливного типу, продуктивність 12 кг/24 години,
- Бункер для зберігання льоду 3,2 кг
- Продуктивність: 9 кубиків/цикл (за вибором 3 розміру)
- Без підключення до джерела води
- Хладагент R134A
- Обсяг - 100 кубиків льоду
- Габаритні розміри: 320x367x378(H) мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Вид льоду | Кубикові |
| Можливість підключення до водопроводу | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна продуктивність | 12 кг |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Місткість резервуару для льоду | 3.2 кг |
| Тип резервуара для льоду | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Професійне |
- Ціна: 17 230,39 ₴
