
Ємність для шампанського прозора 470x290x230 Hendi 593165
2 985,82 ₴
2 090,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: 593165
Ємність для шампанського прозора 470x290x230 Hendi 593165
- Прозора
- Овальна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Висота | 230 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ручки | Є |
| Тип | Відерце для льоду |
| Ширина | 470 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Професійне |
| Сфера використання | Fast-food|HoReCa|Харчова промисловість|Торгові магазини|Вулична торгівля |
- Ціна: 2 090,07 ₴

