
Кухонна дошка 500*300*20 мм Forest червона 443520
1 392,69 ₴
974,88 ₴
- Готово до відправки
- Код: 26201
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forest |
| Довжина | 500 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ручка | Немає |
| Товщина | 20 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 300 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Бортик по периметру робочої поверхні | Ні |
| Вбудована заточка для ножів | Ні |
| Жолобок по периметру робочої поверхні | Ні |
| Кришка | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина, мм | 500 |
| Призначення | Дошка обробна |
| Серія | Basic line |
| Сфера використання | Fast-food|HoReCa|Харчова промисловість|Торгові магазини|Вулична торгівля |
| Ширина, мм | 300 |
| висота, мм | 20 |
- Ціна: 974,88 ₴


