
Форма для шоколаду Серце 31x35x18 мм Chocolate World 1214 CW
1 655,80 ₴
1 159,06 ₴
- Готово до відправки
- Код: 25621
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chocolate World |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 275 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Стан | Новий |
| Тип | Форма для солодощів |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина, мм | 31 |
| Призначення | Форма для шоколаду |
| Серія | VALENTINE |
| Сфера використання | Fast-food|HoReCa|Харчова промисловість|Торгові магазини|Вулична торгівля |
| Ширина, мм | 35 |
| висота, мм | 18 |
| об'єм, мл | 15 |
- Ціна: 1 159,06 ₴



