
Набір кухонних обробних дощок HACCP 4 шт 450х300х(h)12,7 мм Hendi
2 000 ₴
1 800 ₴
- Готово до відправки
- У наборі: жовта, біла, коричнева, червона.
- Розмір: 450x300(Н)12,7 мм
- Виконані з поліетилену HDPE 500
- Відповідають нормам HACCP
- Двосторонні
- Обидві сторони без жолобків
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Поліетилен |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Товщина | 12.7 мм |
| Ручка | Немає |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Висота | 12.7 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Бортик по периметру робочої поверхні | Ні |
| Жолобок по периметру робочої поверхні | Ні |
| Вбудована заточка для ножів | Ні |
| Кришка | Немає |
- Ціна: 1 800 ₴
