Сокоохолоджувач 2х12 л Hendi 425206
Диспенсер для соку - це пристрій, необхідний коли потрыбна велика кількість охолоджених напоїв. Він добре працює в ресторанах готелів і під час різних заходів на відкритому повітрі.
Диспенсер має два 12-літрових бака, якими можна управляти незалежно один від одного. Це дозволяє приготувати два різних напої. З іншого боку, велика ємність пристрою дозволяє ефективно і швидко обслуговувати навіть велика кількість гостей.
Управління пристроєм гранично просте. Окрема можливість контролювати температуру і обертові лопаті дозволяють індивідуально налаштовувати параметри для різних напоїв. Діапазон температур від 2 ° C до 8 ° C дозволить приготувати напій, який втамує спрагу навіть в жаркий день.
Ємності зроблені з високоякісного полікарбонату, який, завдяки своїй надзвичайній прозорості, привертає увагу до напоїв. Легкий, міцний і стійкий до подряпин матеріал легко чиститься.
Ємності можна легко і швидко розібрати і зібрати. Рухливі з'ємні піддони для збору крапель поліпшать прибирання під час повсякденної роботи.
Пристрій подачі під тиском без крапель було розроблено для полегшення видачі соків, що скорочує час обслуговування і дозволяє підтримувати чистоту навколо пристрою.
Корпус з поліпропілену забезпечує довговічність і безпеку під час використання, а гумові ніжки поглинають будь-які вібрації, гарантуючи стійкість, не дряпаючи поверхню, на якій вони стоять.
Пристрій не містить шкідливих речовин і безпечний для здоров'я. Завдяки своїй герметичності диспенсер захищає напої від зовнішніх факторів.
Підключення 220 В
Габаритні розміри 430х430х (h) 640 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 640 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Сокоохолоджувач |
| Кількість ємностей | 2 |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Призначення | Професійне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Fast-food<unk> HoReCa''Торгові магазини" Вулична торгівля |
| Тип управління | Механічне |
| Тип установки | Настільний |
- Ціна: 95 102,81 ₴

