| Основні | |
|---|---|
| Тип | Ємність |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Скло |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 2.2 л |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Висота | 107 мм |
| Виробник | UniGlass |
- Ціна: 725,56 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Ємність |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Скло |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 2.2 л |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Висота | 107 мм |
| Виробник | UniGlass |