Плита індукційна настільна ВОК
IW 35*
Корпус з нержавіючої сталі
Конфорка з склокераміки, Ø 294 мм
Сенсорна панель управління з
цифровою індикацією
Таймер
10 рівнів регулювання температури
Діапазон температури: 60 °C до 240 °C
Потужність: 3,5 кВт / 230 В 50 Гц
Електронний захист від перегріву
Габарити: Ш 340 x Г 440 x 125 мм
Вага: 6,9 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Розташування | Настільне |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини, Офіси організацій, Вулична торгівля |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.9 кг |
| Висота | 125 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Кількість зон нагріву | 1 |
| Матеріал робочої поверхні | Склокераміка |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Тип робочої поверхні | Суцільна |
| Форма робочої поверхні | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 7,5 |
| Висота (мм) | 125 |
| Довжина | 340 |
| Довжина (мм) | 340 |
| Призначення | Професійне |
| Номінальна споживана потужність | 3.5 |
| Номінальна споживана потужність (кВт) | 3,5 |
| Тип поверхні | склокерамічна |
| Торгова марка | Bartscher |
| Ширина (мм) | 440 |
- Ціна: 25 578 ₴

