
Конвекційна піч 4 х 600х400 мм Unox XFT193
112 636 ₴
90 108,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 20357
Основні характеристики
| Підключення | 220 В, 380 В |
| Парозволоження | є |
| Підключення до води | є |
| Кількість рівнів | 4 |
| Розмір листа | 600х400 мм |
| Відстань між рівнями | 75 мм |
| Температурний режим | від 30 до 260 °С |
| Управління | механічне |
| Потужність | 6.5 кВт |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 770 мм |
| Висота | 509 мм |
| Вага (без упаковки) | 49 кг |
| Країна-виробник | Італія |
Опис
Конвекційна піч UNOX XFT 193 серії LineMiss призначена для приготування різноманітних страв, випічки хлібобулочних і кондитерських виробів на підприємствах громадського харчування і торгівлі, в пекарнях і кондитерських. Модель оснащена внутрішньою галогенової підсвічуванням. Закруглені кути камери полегшують чищення і забезпечують максимальну гігієну. Камера виконана з високоміцної нержавіючої сталі.
Листи для випічки в комплект поставки не входять і купуються окремо.
Режими випічки:
- Конвекція: від 30 до 260 °C
- Конвекція + пар: від 90 до 260 °C
Розподіл повітря в камері:
- Технологія AIR.Plus: вентилятори з реверсивним рухом
Управління кліматом в камері:
- Технологія DRY.Plus: швидке видалення вологи з камери
- Технологія STEAM.Plus: ручна подача вологості в камеру
Теплоізоляція та безпека:
- Технологія Protek.SAFE™: максимальна ефективність і безпека при роботі (зовнішня поверхня печі і скла двері не нагріваються)
Відкривання дверей:
- Відкривання дверей вручну зверху вниз
Допоміжні функції:
- Візуалізація залишкового часу випічки
- Безперервна робота печі "INF"
Технічні деталі:
- Обмежувач температури для безпеки
- Контактний перемикач двері
- Невелика вага - надійна конструкція, завдяки застосуванню інноваційних матеріалів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unox |
| Вид обладнання | Конвекційна піч |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість вентиляторів | 2 шт. |
| Кількість рівнів | 4 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 6.5 кВт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Особливості | Обмежувач температури, Таймер, Ручна подача вологості, Регульовані ніжки, Підсвічування, Можливість підключення до водопроводу |
| Деко | 600x400 |
| Сфера використання | Вулична торгівля |
| Тип пароутворення | Інжекторний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Металік |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 49 кг |
| Загальна висота | 509 мм |
| Загальна довжина | 800 мм |
| Загальна ширина | 770 мм |
| Параметри та опис режимів роботи | |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Мінімальна робоча температура | 30 град. |
| Режими роботи | Конвекція+сухе повітря, Конвекція+пар, Конвекція, Конвекція+вологий пар |
| Максимальна робоча температура | 260 |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Комплектація | Комплектація відсутня |
| Відстань між рівнями | 75 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 49 |
| Висота (мм) | 509 |
| Довжина (мм) | 800 |
| Джерело живлення | Електричний |
| Максимальний час установки таймера | 120 |
| Призначення | Професійне |
| Призначення печей | карський |
| Номінальна споживана потужність (кВт) | 6,5 |
| Панель управління | механіка |
| Розмір листа | 600х400 |
| Відстань між рівнями, мм | 75 |
| Серія | LINEMISS |
| Керування | Електромеханічний |
| Ширина (мм) | 774 |
| Параметри дек і гастроємок | |
| Довжина | 600 |
- Ціна: 90 108,80 ₴
