Основні характеристики
| Установка | підлогова |
| Оснащення | духова шафа, шафа для інвентарю |
| Кількість конфорок | 6 |
| Розмір конфорок | 300x300 мм |
| Конфорка | чавунна |
| Температурний режим духовки | від 140 до 300 °С |
| Напруга | 380 В |
| Потужність | 19.5 кВт |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Висота | 900 мм |
| Вага (без упаковки) | 169 кг |
| Країна-виробник | Словенія |
Опис
Плита электрическая Kovinastroj ES-T67/1-O предназначена для приготовления различных блюд в наплитной посуде, выпечки мучных и кондитерских изделий, а также хранения инвентаря на предприятиях общественного питания и торговли. Модель оснащена электромеханическим управлением с регуляторами степени нагрева для каждой конфорки и 2 регуляторами мощности раздельно для верхних и нижних нагревательных элементов жарочного шкафа. Внутренняя камера, направляющие, внутренняя панель дверцы, ручка и 4 регулируемые ножки выполнены из нержавеющей стали AISI 304.
Особенности:
- Глибокий електричний жарову шафу з ребристим дном для прямого розміщення каструль для гастроємкостей GN 1/2
- Дверцята двошарова утоплена для забезпечення гарної теплоізоляції
Додаткові характеристики:
- Потужність:
- Конфорки: 6х 2,5 кВт
- Духова шафа: 4,5 кВт
- Час розігріву конфорок до 480 °C: не більше 20 хв.
- Розміри жарочного шафи: 540х530х300 мм
- Габарити в упаковці: 1350х890х1100 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kogast |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Розташування | Підлогове |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 169 кг |
| Висота | 875 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Загальна кількість конфорок | 6 |
| Тип робочої поверхні | Суцільна |
| Форма робочої поверхні | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 169 |
| Висота (мм) | 900 |
| Довжина (мм) | 1 200 |
| Кількість конфорок | 6 |
| Призначення | Професійне |
| Наявність духовки | є з конвекцією |
| Номінальна споживана потужність (кВт) | 19,5 |
| Тип поверхні | квадратні конфорки |
| Торгова марка | Kogast |
| Ширина (мм) | 700 |
- Ціна: 315 752 ₴

