Основні характеристики
| Установка | підлогова |
| Оснащення | духову шафу |
| Кількість конфорок | 4 |
| Розмір конфорок | 300х300 мм |
| Конфорка | чавунна |
| Температурний режим духовки | від 50 до 300 °С |
| Напруга | 380 В |
| Потужність | 14.5 кВт |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Висота | 900 мм |
| Вага (з упаковкою) | 184 кг |
| Країна-виробник | Словенія |
Опис
Електрична плита Kovinastroj ES-T47/1 призначена для приготування різних страв в наплитной посуді, випічки борошняних і кондитерських виробів на підприємствах громадського харчування і торгівлі. Модель оснащена електромеханічним управлінням і захисним термостатом.
В комплект поставки входить піднос і решітка.
Особливості:
- Духова шафа для гастроємкостей GN 1/2
- Направляючі забезпечують розташування гастроємкостей в духовці на 3 рівнях
- Ступінь вологозахисту: IPX4
Додаткові характеристики:
- Потужність:
- Конфорки: 4х 2,5 кВт
- Жарова шафа: 4,5 кВт
- Час розігріву конфорок до 480 °C: не більше 20 хв.
- Розмір духової шафи: 540х530х300 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kogast |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Розташування | Підлогове |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 130 кг |
| Висота | 875 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Тип робочої поверхні | Суцільна |
| Форма робочої поверхні | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 129 |
| Висота (мм) | 900 |
| Довжина (мм) | 800 |
| Кількість конфорок | 4 |
| Призначення | Професійне |
| Наявність духовки | Да |
| Номінальна споживана потужність (кВт) | 14,5 |
| Тип поверхні | квадратні конфорки |
| Торгова марка | Kogast |
| Ширина (мм) | 700 |
- Ціна: 250 444 ₴

