
Сушарка для харчових продуктів (дегідратор) GoodFood WS10 PRO
10 012,50 ₴
- Готово до відправки
- Призначена для сушіння овочів, фруктів, риби, трав, м'яса, в'яленого м'яса та інших продуктів в промислово-комерційних цілях на виробництві напівфабрикатів для харчової промисловості з подальшою реалізацією цих напівфабрикатів в магазинах, супермаркетах, ресторанах та інших закладів громадського харчування.
- Корпус, блок управління та полиці виготовлені з неіржавної сталі AISI 304.
- Всі електричні компоненти виготовлені з високоякісних матеріалів і розраховані на тривалий термін служби при високих температурах.
- Вентилятор розподіляє гаряче повітря всередині пристрою горизонтально, забезпечуючи рівномірне сушіння продуктів.
- У комплекті 10 полиць розміром 390х390мм, щипці, лоток 350х400мм.
- Механічне керування. Таймер 15 годин. Температура регульована 35–75 °С.
- Потужність: 1 кВт. Напруга: 220В/50Гц.
- Габаритні розміри: 420x550x380мм. Вага 15 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Апарат призначений для сушіння фруктів, овочів, зелені, м'яса, риби. |
| Призначення | Професійне |
| Сфера використання | Fast-food|HoReCa|Харчова промисловість|Торгові магазини|Вулична торгівля |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип установки | настільна |
| Терморегулятор | 35-75 С. |
| Кількість полиць | 10 шт розміром 390х390 мм |
| Артикул | WS10 PRO |
| Вага (кг) | 15 |
| Тип нагріву | горизонтальний здійснюється рівномірно. |
| Гарантія | 12 місяців |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 420x550x380 мм |
| Напружа, В | 220 |
| Потужність, кВт | 1 |
| Додаткові опції | щипці, лоток 350х400 мм |
- Ціна: 10 012,50 ₴



