Характеристики:
Тип льоду: кубик
Продуктивність, кг/добу: 100
Охолодження: повітряне.
Холодоагент: R452a
Габарити (ДхШхВ), мм: 737х603х1010
Потужність, кВт: 0,87
Напруга, В: 220
Витрата води, л/кг: 2,5
Вага, кг: 74
Бункер-накопичувач льоду, кг: 60
Виробник: NTF
Країна: Італія
Опис:
Льодогенератор підлоговий електричний, зовнішній корпус з нержавіючої сталі

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NTF |
| Вид льоду | Кубикові |
| Можливість підключення до водопроводу | Так |
| Максимальна продуктивність | 100 кг |
| Матеріал | Метал |
| Номінальна споживана потужність | 870 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 74 кг |
| Висота | 1010 мм |
| Довжина | 735 мм |
| Ширина | 603 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Резервуар для льоду |
| Тип резервуара для льоду | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Професійне |
- Ціна: 120 237,70 ₴

