Характеристики:
Тип льоду: кубик
Продуктивність, кг / добу: 22
Охолодження: повітряне
Холодоагент: R452a
Габарити (ДхШхВ), мм: 355х404х590
Потужність, кВт: 0,32
Напруга, В: 220
Витрата води, л / кг: 4,5
Вага, кг: 27,5 кг
Бункер-накопичувач льоду, кг: 4
Виробник: NTF
Країна: Італія
Опис:
Льдогенератор NTF SL 35 призначений для виробництва льоду у формі кубиків. Такий лід ідеальний для готових прохолодних напоїв і для охолодження посуду з рідинами в кафе, готелях і ресторанах. Лід в кубиках підходить для склянок будь-якої форми. Вважається, що він охолоджує напій, не дуже розріджуючи його.
Для монтажу льдогенератора NTF SL 35 необхідні вивід холодної води (вентиль 3/4 "), а також відведення води (стік Ø 24 мм). Корпус виконаний з нержавіючої сталі.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NTF |
| Вид льоду | Кубикові |
| Можливість підключення до водопроводу | Так |
| Максимальна продуктивність | 22 кг |
| Матеріал | Метал |
| Номінальна споживана потужність | 320 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Для бару, Fast-food, Офіси організацій, HoReCa |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27.5 кг |
| Висота | 590 мм |
| Довжина | 355 мм |
| Ширина | 404 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Місткість резервуару для льоду | 4 кг |
| Особливості | Резервуар для льоду |
| Тип резервуара для льоду | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Професійне |
- Ціна: 50 731 ₴

