Характеристики:
Тип льоду: кубик
Продуктивність, кг/добу: 53
Охолодження: водяне.
Холодоагент: R452a
Габарити (ДхШхВ), мм: 497x592x887
Потужність, кВт: 0,465
Напруга, В: 220
Витрата води, л/кг: 14
Вага, кг: 55
Бункер-накопичувач льоду, кг: 25
Виробник: NTF
Країна: Італія
Опис:
Льодогенератор підлоговий електричний, зовнішній корпус з нержавіючої сталі

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NTF |
| Вид льоду | Кубикові |
| Можливість підключення до водопроводу | Так |
| Максимальна продуктивність | 53 кг |
| Матеріал | Метал |
| Номінальна споживана потужність | 465 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Fast-food, Для бару, HoReCa |
| Тип охолодження | Водяний |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 55 кг |
| Висота | 887 мм |
| Довжина | 497 мм |
| Ширина | 592 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип резервуара для льоду | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Професійне |
- Ціна: 81 535,70 ₴

