
Планетарний міксер професійний 7 л Sirman Plutone LT 7
29 469 ₴
25 638,03 ₴
- Готово до відправки
- Код: 28001470
Основні характеристики
| Об'єм діжі | 7 л |
| Механізм піднімання голови | підйомна траверса |
| Кількість швидкостей | варіатор (плавне регулювання) |
| Швидкість обертання віночка | від 75 до 660 об/хв. |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 0.28 кВт |
| Ширина | 240 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Высота | от 437 до 510 мм |
| Вес (без упаковки) | 18 кг |
| Вес (с упаковкой) | 21 кг |
| Цвет | серебряный |
Опис
Планетарний міксер Sirman Plutone 7 призначений для замісу тіста рідкої та середньої консистенції, у тому числі білкового, заварного, дріжджового, бісквітного, а також для приготування пюре, майонезу, різних соусів, збитих вершків на підприємствах громадського харчування та торгівлі. Модель оснащена двигуном постійного струму з регулятором швидкості та мікровимикачами на підйомі голови.
У комплект поставки входять 3 насадки: гак, лопатка та віночок.
Особливості:
- Пристрій NVR проти випадкового включення
- Зубчаста передача з вузлом консистентним мастилом
- Корпус з металу
- Діжа з нержавіючої сталі
Додаткові характеристики:
- Максимальне завантаження борошна: 1 кг
- Габарити в упаковці: 470x320x500 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Вид обладнання | Міксер |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 7 л |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Харчова промисловість, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Тип міксера | Планетарний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Професійне |
| Робочі органи | віночок, гак, лопатка |
- Ціна: 25 638,03 ₴





