
Овочерізка професійна Airhot VC-300 з дисками
40 063,36 ₴
32 050,69 ₴
- Готово до відправки
- Код: VC-300
Овочерізка Airhot VC-300 з дисками
Універсальне і ефективне пристрій . Всі компоненти виготовлені з матеріалів, придатних для роботи з харчовими продуктами і можуть бути легко від'єднати для швидкого очищення. Вентильований малошумний двигун - надійність і практичність. Перемикач низької напруги 24 Ст. Всі пристрої відповідають стандартам якості, гігієни та безпеки. Диски та леза для всіх видів продуктів і будь-якого результату.
- Матеріал корпусу і бункера: алюміній
- Матеріал дна: нержавіюча сталь
- Напруга: 220 В
- Вага: 23 кг
- Габаритні розміри: 621x247x506
- Потужність: 0.55 кВт
- Швидкість: 270 об/хв
- Продуктивність 200 кг/годину
В комплекті 5 дисків:
- диски нарізні - 2 і 4 мм
- диски терка - 3, 4 і 7 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 270 об/хв |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Вулична торгівля, HoReCa, Харчова промисловість, Торгові магазини, Fast-food |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 23 кг |
| Висота | 506 мм |
| Довжина | 247 мм |
| Ширина | 621 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Професійне |
- Ціна: 32 050,69 ₴
