
Овочерізка професійна з дисками Hendi 231807
73 158,27 ₴
51 210,79 ₴
- Готово до відправки
- Код: 231807
Овочерізка електрична Profi Line Hendi 231807
- Ідеально підходить для зручної різання великої кількості овочів
- У наборі 5 дисків дають різний ефект нарізки:
- - скибочки 2 і 4 мм
- - соломка 3, 5 і 7 мм
- Завантажувальний бункер з отвором для об'ємних овочів
- Трубка для завантаження довгих овочів
- Корпус з алюмінієвого лиття
- 2 системи безпеки: перша - гвинт фіксує кришку, друга - електромагнітний датчик (при піднятті кришки, овочерізка вимикається)
- Вимикач відповідає нормам ЄС і В
- Вага: 24 кг
- Габарити 540x240x(H)450 550 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Вид обладнання | Овочерізки професійні |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 550 Вт |
| Колір корпусу | Сірий |
| Особливості | Комплектація слайсерним диском, Автоматична система розвантаження, Комплектація диском для нарізки соломкою |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 450 мм |
| Основні | |
| Тип | Овочерізка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Професійне |
| Довжина | 540 |
| Вага | 24 |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 51 210,79 ₴


