
Овочерізка професійна Hendi 231852
80 689,27 ₴
56 482,49 ₴
- Готово до відправки
- Код: 231852
- Призначена для різання великої кількості овочів
- Велике вхідний отвір для цілої головки капусти до Ø 165 мм
- Малий отвір для довгих овочів, напр., моркви, огірків Ø 55 мм
- Корпус робочої камери з алюмінієвого лиття, нижня частина корпусу з нержавіючої сталі
- Зручна ручка притискна
- Вентильований потужний двигун з потужністю 750 Вт
- Кнопки управління низької напруги STOP START (24 В)
- 2 захисту: вимикання обертання під час підйому штовхача після підйому верхньої кришки камери
- Автоматичне включення обертання після опускання штовхача
- Проста і швидка заміна ріжучих дисків
- 5 дисків в стандартній комплектації:
- скибочки 2 мм (диск з 3 лезами)
- скибочки 4 мм (диск з 2 лезами)
- соломка 3 мм
- соломка 5 мм
- соломка 7 мм
- Скидає диск
- 4 гумові, нековзні ніжки
- Швидкість: 300 об./хв
- Вага: 25 кг
- Напруга 220 В
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Сфера використання | Торгові магазини, HoReCa, Fast-food, Харчова промисловість, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Овочерізки професійні |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 750 Вт |
| Колір корпусу | Сірий |
| Особливості | Комплектація слайсерним диском, Автоматична система розвантаження, Комплектація диском для нарізки соломкою |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 470 мм |
| Вага | 25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Професійне |
| Максимальна швидкість обертання | 300 |
- Ціна: 56 482,49 ₴






