Кавоварка, крапельна Hendi 208533
Крапельна кавоварка Hendi об'ємом 1,8 л. Проста у використанні, ідеально підходить для малих і великих підприємств громадського харчування, підприємств громадського харчування та готелів. Він також відмінно підходить для домашньої кухні.
- Час приготування 1 глечика кави (1,8 л) - близько 6 хвилин
- Спеціально спроектований корпус із забарвленої нержавіючої сталі
- Скляний глечик 1,8 л з кришкою та ручкою з поліпропілену
- 2 плити підігріву (нижня і верхня) з незалежним регулюванням
- Індикатор сигналізує закінчення процесу приготування
- Підключення 220 В
- Потужність 2,02 кВт
- Габаритні розміри 204х380х(h)425 мм
- В роботі використовуються паперові фільтри для кавоварок Hendi 208656 (замовляються окремо)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 425 мм |
| Ширина | 204 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вмонтована техніка | Ні. |
| Глибина | 380 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 1.8 |
| Призначення | Професійне |
| Споживана потужність | 2020 |
| Сфера використання | Fast-food| HoReCa | Вулична торгівля "Торгові магазини |
| Тип використаної кави | Молотий |
| Тип кавоварки | Крихітна |
| Тип управління | Механічне |
| Фільтр | одноразовий |
- Ціна: 17 106,12 ₴







