| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 78 мм |
| Довжина | 209 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість пляшок | 3 шт. |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Професійне |
| Сфера використання | Fast-food|HoReCa|Харчова промисловість|Торгові магазини|Вулична торгівля |
| Тип | Підставка |
- Ціна: 1 054,01 ₴


