
Ємність для зберігання скляна з кришкою 2200 мл UniGlass 58403G
732,60 ₴
512,82 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 550 ₴
- Готово до відправки
- Код: 38638
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UniGlass |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 107 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Універсальне |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 2.2 |
| Тип | Місткість |
| Форма | Прямокутне |
- Ціна: 512,82 ₴



