Основні характеристики
| Об'єм дежі | 7 л |
| Механізм підняття голови | підіймальна траверса |
| Число швидкостей | варіатор (плавне регулювання) |
| Швидкість обертання віночка | от 75 до 660 об/хв. |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 0.35 кВт |
| Ширина | 240 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Висота | от 437 до 510 мм |
| Вага (без паковання) | 18 кг |
| Вага (з пакованням) | 21 кг |
| Колір | срібний |
Опис
Планетарний міксер Sirman Plutone 7 Plus призначений для замішування тіста рідкої та середньої консистенції, зокрема білкового, заварного, дріжджового, бісквітного, а також для приготування пюре, майонезу, різних соусів, збитих вершків на підприємствах громадського харчування та торгівлі, у пекарнях і кондитерських. Модель обладнана двигуном постійного струму з регулятором швидкості та мікровимикачами на підйомі головки.
До комплекту постачання входять 3 насадки: гак, лопатка та віночок.
Особливості:
- Пристрій NVR проти випадкового увімкнення
- Зубчаста передача з вузлом консистентним мастилом
- Корпус із металу
- Дежа з неіржавкої сталі
Додаткові характеристики:
- Максимальне завантаження борошна: 1 кг
- Габарити в пакованні: 470x320x500 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Вид обладнання | Міксер |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 7 л |
| Сфера використання | Вулична торгівля, HoReCa, Fast-food, Харчова промисловість, Торгові магазини |
| Тип міксера | Планетарний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 18 |
| Висота (мм) | 437 |
| Довжина (мм) | 240 |
| Призначення | Професійне |
| Номер сертифіката | UA1.182.0224744-13 |
| Номінальна споживана потужність (кВт) | 0,35 |
| Об'єм дежі, л | 5-10 |
| Робочі органи | віночок, гак, лопатка |
| Срок действия сертификата | 12.11.2014 0:00:00 |
| Торгова марка | Sirman |
| Ширина (мм) | 410 |
| виготовлення | знімна дежа, відкидна верхня частина |
- Ціна: 40 584 ₴






