Основні характеристики
| Різновид | електрична |
| Продуктивність | 400 кг/год |
| Швидкість обертання | від 375 до 750 об/хв. |
| Установка | підлогова |
| Матеріал | нерж. сталь |
| Напруга | 380 В |
| Потужність | 1.1 кВт |
| Ширина | 865 мм |
| Глибина | 369 мм |
| Висота | 1272 мм |
| Вага (з упаковкою) | 64 кг |
| Країна-виробник | Франція |
Опис
Овочерізка Robot Coupe CL55 використовується на підприємствах громадського харчування і торгівлі для нарізки овочів, фруктів, грибів, твердого сиру і ковбаси та подальшого використання їх в якості інгредієнтів для приготування супів, салатів, гарнірів тощо Модель оснащена 3 завантажувальними отворами: широкою лійкою XL з важелем для нарізки об'ємних овочів (вміщує до 15 помідорів і качан капусти цілком), автоматичної і циліндричною - довгих і ніжних.
Диски замовляються окремо.
Особливості:
- Важіль з підсилювачем знижує фізичне навантаження оператора і таким чином підвищує його продуктивність
- Корпус, моторний блок, автоматична воронка і візок з нержавіючої сталі
- Візок з роликами для легкого переміщення, на неї можна встановити стандартні гастроємкості для високої продуктивності
- Всі деталі, що знаходяться в контакті з продуктами, легко розбираються для швидкого очищення
Додаткові характеристики:
- Продуктивність:
- Теоретична: до 1200 кг/год
- Практична: до 400 кг/год
- 100-1000 порцій
- Кількість швидкостей: 2
- Струм: 1,4 А
- Воронка:
- Об'єм: 4,2 л
- Діаметр: 175 мм
- Площа: 238 см2
- Діаметр циліндричної воронки: 58 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Robot Coupe |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля, Fast-food |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 58 |
| Висота (мм) | 1 272 |
| Довжина (мм) | 865 |
| Призначення | Професійне |
| Номер сертифіката | UA1.182.0041655-14 |
| Номінальна споживана потужність (кВт) | 1,1 |
| Срок действия сертификата | 02.06.2015 0:00:00 |
| Торгова марка | Robot Coupe |
| Ширина (мм) | 396 |
- Ціна: 466 374 ₴

