Основні характеристики
| Різновид | електрична |
| Продуктивність | 50 кг/год |
| Швидкість обертання | 500 об/хв. |
| Установка | настільна |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 0.5 кВт |
| Ширина | 345 мм |
| Глибина | 304 мм |
| Висота | 590 мм |
| Вага (без упаковки) | 15 кг |
| Вага (з упаковкою) | 15.2 кг |
| Країна-виробник | Франція |
Опис
Овочерізка Robot Coupe CL40 використовується на підприємствах громадського харчування і торгівлі нарізання овочів, фруктів, грибів, твердого сиру і ковбаси та подальшого використання їх в якості інгредієнтів для приготування супів, салатів, гарнірів тощо Модель оснащена 2 завантажувальними отворами: великий D-образної воронкою для нарізки об'ємних овочів (вміщує до 7 помідорів) і круглої - для довгих і ніжних.
Диски замовляються окремо.
Особливості:
- Система магнітного захисту та гальмо двигуна, зупиняє його в момент відкриття кришки
- Індукційний двигун:
- Блок з металу
- Вал з нержавіючої сталі
- Змонтований на шарикопідшипниках, що забезпечує його безшумне функціонування і відсутність вібрацій
- Двигун промислового виготовлення для інтенсивної роботи характеризується високою надійністю і довговічністю
- Збільшена вихідна потужність
- Не вимагає техобслуговування: відсутність деталей, що зношуються (без щіток)
- Повторний запуск апарату з допомогою штовхача забезпечує виграш часу і зручність використання
- Спеціальна лопать для скидання капусти
- Чаша з нержавіючої сталі і кришка легко знімаються для ретельної санітарної обробки в посудомийній машині
- Бічний скидання
- Конструкція спрощує процес техухода і забезпечує зручність використання
Додаткові характеристики:
- Продуктивність:
- Теоретична: до 200 кг/годину
- Практична: до 50 кг/год
- 20-80 порцій
- Кількість швидкостей: 1
- Швидкість нарізки: до 3 кг/хв.
- Велика D-подібна воронка:
- Розмір: 158х64 мм
- Площа: 104 см2
- Діаметр круглої воронки: 58 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Robot Coupe |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля, Fast-food |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 13,2 |
| Висота (мм) | 590 |
| Довжина (мм) | 345 |
| Призначення | Професійне |
| Номер сертифіката | UA1.182.0041655-14 |
| Номінальна споживана потужність (кВт) | 0,5 |
| Срок действия сертификата | 02.06.2015 0:00:00 |
| Торгова марка | Robot Coupe |
| Ширина (мм) | 304 |
- Ціна: 102 657 ₴

