Основні характеристики
| Різновид | механічна |
| Швидкість обертання | 300 об/хв. |
| Установка | настільна |
| Матеріал | алюміній |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 0.515 кВт |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Висота | від 510 до 770 мм |
| Вага (без упаковки) | 17.5 кг |
| Вага (з упаковкою) | 21 кг |
| Країна-виробник | Італія |
Опис
Міксер Sirman TM2 призначена для шинкування капусти і нарізки сирих і варених овочів для подальшого їх використання в якості інгредієнтів для приготування салатів, гарнірів, вінегретів, чіпсів і багато іншого на підприємствах громадського харчування і торгівлі. Модель оснащена системою вентиляції двигуна, що забезпечує захист від перегріву, та 3 мікровимикачами: на важелі, на кришці і на чаші. Ріжучі диски купуються окремо.
Особливості:
- Система вільного падіння продукту дозволяє нарізати м'які і делікатні продукти
- Система прямого падіння дозволяє нарізати моццареллу та інші сири
- Чаша для збору нарізання продуктів оснащена проміжним блокуванням
- Кришка з нержавіючої сталі
Додаткові характеристики:
- Габарити в упаковці: 720x350x500 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Вулична торгівля, HoReCa, Харчова промисловість, Торгові магазини, Fast-food |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Професійне |
- Ціна: 55 746 ₴

